Beschrijving vacature

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába új kollégákat keresünk Linux Alkalmazásüzemeltető pozícióba.

Feladatok:

  • különböző üzleti, ügyfél-specifikus infrastruktúra alkalmazások 2nd és 3rd level üzemeltetési feladataiban való részvétel,
  • az alkalmazások napi monitorozása, megfelelő működés folyamatos biztosítása,
  • hibajavításokban való részvétel,
  • változtatások, migrációk előkészítése.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat IT területen,
  • legalább középfokú német nyelvtudás (elengedhetetlen!),
  • legalább alapfokú angol nyelvtudás,
  • Linux/Unix ismeret,
  • csapatjátékos, problémamegoldó személyiség,
  • pontosság, precizitás, önállóság.

Előny:

  • middleware ismeretek: Weblogic, Tomcat, JBoss, Apache.

Egyéb információ:

  • munkarend: H-P 07.00-19.00-ig három műszak, hétvégén és éjszaka telefonos ügyeleti rendszer.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • folyamatos képzések,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.

Functiebeschrijving
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… Meer informatie