Beschrijving vacature

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, folyamatosan fejlődő, multinacionális, gyártó partnere részére keres

Konstruktőr

pozícióba

kollégát.

Feladatok:

  • Összetartó, motivált gépészmérnöki csapat tagjaként autóipari alkatrészek 3D tervezése,

  • Műszaki rajzok, és tervek elkészítése ügyféligények alapján,

  • Tűrésszámítások, analízisek elkészítése,

  • Folyamatos kapcsolattartás a mérnöki területekkel, fröccsöntő üzemmel,

  • Minőségügyi jegyzőkönyvek értelmezése,

  • Legyártott termékek fejlesztése, konstrukciós problémák feltárása, új termékek bevezetésének támogatása.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség,

  • Autóipari/műanyagipari gyártásban, 3D tervezésben szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat,

  • 3D tervezőprogramok készség szintű ismerete,

  • Magabiztos angol/német nyelvtudás

  • Humánus, becsületes, a szakmája iránt elhivatott személyiség.

Amit ajánlunk:

  • Professzionális csapat, külföldi tréningek,

  • Európában egyedülálló gyártócsarnok,

  • Új, innovatív gyártógépek,

  • Szakmai fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye: Pest megye keleti része.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az AdeccoHU.PP1@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Functiebeschrijving
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

Az Adecco csoport a világ legnagyobb humánerőforrás-szolgáltatásokat nyújtó cége, munkavállalói létszám szerint a világ negyedik legnagyobb munkáltatója. 1991-ben alakult meg a svájci Adia leányvállalataként 7.5 millió forint alaptőkével, az Adecco néven 1997 óta, az ADIA és a francia ECCO globális fúziója óta működünk. Irodáink a teljes földrajzi lefedettség érdekében az ország minden régiójában… Meer informatie