Beschrijving vacature

Az IBCNet Magyarország Kft. az új kollégát

Informatikai munkatárs

munkakörben szeretné csapatában üdvözölni.

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

·         KÉSZ Csoport saját fejlesztésű üzleti alkalmazásainak támogatása, fejlesztési igények egyeztetése, feladatok megfogalmazása a szoftverfejlesztés részére

·         Vállalati folyamatok felmérésében, módosításában való részvétel

·         Új alkalmazások, modulok bevezetésének támogatása, dokumentáció készítése, tesztelés, oktatás

Az ideális pályázó az alábbi ismeretekkel rendelkezik:

·         Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági végzettség

·         Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és konfliktuskezelő képesség

·         Komplex gondolkodás

·         Felelősségteljes, önálló munkavégzés

·         Alaposság, megbízhatóság, kitartás

·         MS Office ismeretek

Előnyként értékeljük:

·         ERP rendszerek működésének ismerete

·         Hibabejelentő rendszerek használatában való jártasság

·         Alkalmazások tesztelésében való jártasság

·         SQL ismeret

·         Jira használat és agilis fejlesztési módszertanok ismerete

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezés határideje: 2018.10.01.

Functiebeschrijving
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

About organisation

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Meer informatie