Beschrijving vacature

Jeśli masz solidne doświadczenie w elektronice / energoelektronice, zwłaszcza w rozwoju przetwornic DC / DC i AC / DC, to ta oferta jest dla Ciebie!

Aby wzmocnić nasz zespół, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko Inżyniera ds. rozwoju energoelektroniki do pracy w naszym nowym oddziale badawczo-rozwojowym w Polsce.

Do twoich zadań będzie należało:

  • Rozwój zasilaczy, zarówno standardowych, jak i niestandardowych, w szczególności przetwornic AC/DC i DC/DC
  • Przetwarzanie projektów rozwojowych na wysokim poziomie
  • Projektowanie, symulacja, testowanie laboratoryjne i wspomaganie testowania układów elektronicznych
  • Dobór i wymiarowanie komponentów energoelektronicznych
  • Przetwarzanie projektów rozwojowych od wymagań produktu do wydania seryjnego
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach (sprzęt, oprogramowanie, projektowanie mechaniczne, testowanie itp.)
Functievereisten
  • Ukończone studia na kierunku elektrotechnika, najlepiej ze specjalizacją energoelektronika/energetyka
  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów w C/C++ lub Assemblerze
  • Preferowane wstępne doświadczenie zawodowe w dziedzinie energoelektroniki lub materiałów dla energoelektroniki, w tym ich charakteryzacji.
  • Znajomość metod testowania w energoelektronice, a także umiejętności eksperymentalne, w tym interpretacja wygenerowanych danych pomiarowych.
  • Znajomość wymagań w zakresie energoelektroniki, a także doświadczenie w omawianiu specyfikacji z klientami i przenoszeniu ważnych aspektów do wewnętrznych strategii testowych.
  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie
  • Zdolności organizacyjne, kreatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do odbywania okazjonalnych podróży służbowych na terenie Polski i za granicę np. do Niemiec.
Een pre om te hebben
  • Znajomość zasad działania półprzewodników (MOSFET, IGBT, WBG).
  • Podstawowa wiedza z zakresu zagadnień handlowych.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
Arbeidsvoorwaarden
  • Attractive remuneration system
  • Career and further development (language training, etc.)
  • Solid company structures and personal appreciation (Bonus, suggestions for improvement are honoured, etc.)
  • Corporate Benefits like e-/Bike leasing, health management, company events, a.o.
  • Work-life balance (flexible working hours)
Beperkingen
  • EU Citizenship and/or legal residence permit within EU
  • Polish as mother tongue
Bijlagen
Functiebeschrijving
Werkervaring:
Work experience is required
Duur van de werkervaring:
Up to 1 year
Taalvaardigheden:
  • Polish
  • Fluent
  • English
  • Very good
  • German
  • Good
Salaris van/tot:
Date of expiry:

About organisation

For over 30 years, MTM Power® is developing and manufacturing power supplies and transformers for industrial, railway and power engineering applications in Germany. MTM Power has its own R&D department, an own EMC laboratory, state-of-the-art technical equipment and highly qualified employees in all departments to continously maintain the technological leadership and produce innovative… Meer informatie

Loading...