Beschrijving vacature

GépbeállítóMunkahely: Beremend

Feladatok

  • Gyártósor előírásoknak megfelelő működtetése
  • Gondoskodik a gyártósor nyersanyaggal és adalékanyaggal való ellátásáról
  • A gyártás minőségének és mennyiségének biztosítása
  • Szükség esetén kisebb mechanikai beállítások és javítások elvégzése.
  • A gyártósori berendezések karbantartása, tisztítása
  • Végtermék targoncával történőmozgatása
  • Termelési beszámolók elkészítése a termelési vezető felé

Elvárások

  • Gépészeti és villamossági ismeretek
  • Gépszerelői tapasztalat
  • Számítógépkezelési ismeretek
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Önálló és megoldás orientált gondolkodás
  • Több műszakos/12 órás munkarend vállalása

Előnyök

  • Targoncavezetői jogosítvány

Munkaidő

Folyamatos műszak (12 órás)

A cégről

Magyarországon vezető szerepet tölt be a mészgyártásban, több mint 150 év tapasztalattal.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Kiemelt béren kívüli juttatások
Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is required
Taalvaardigheden:
  • Hungarian
  • Fluent
Salaris van/tot:
Date of expiry:
Link for more information:

Over het bedrijf

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Meer informatie