Beschrijving vacature

FőkönyvelőMunkahely: Győr

Feladatok

  • A cégcsoport számviteli, adózási és pénzügyi területeinek felelősségteljes vezetése
  • Könyvelési, TB és bérszámfejtési feladatok irányítása
  • 2 fő pénzügyi munkatárs koordinálása
  • Havi, negyedéves és éves zárások készítése
  • Elemzések, riportok, rendszeres beszámolók készítésében való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, hivatalos szervekkel

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Főkönyvelői munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Pontos, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Aktív angol és/vagy német nyelvismeret
  • Könyvvizsgáló képesítés

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Győri Megbízópartnerünk részére Főkönyvelő munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is required
Salaris van/tot:
Date of expiry:
Link for more information:

Over het bedrijf

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Meer informatie