Beschrijving vacature

BoltvezetőMunkahely: Balatonfüred

Feladatok

  • A kínálat folyamatos biztosítása a vásárlók számára
  • A kisbolt folyamatos áruval való ellátása, bolti értékesítés és pénztárgép kezelés
  • Reggeli kínálat (szendvics, snack) elkészítése, vásárlók kiszolgálása
  • Munkaterület tisztán- és rendben tartása

Elvárások

  • Vendéglátás/kereskedelem területén szerzett tapasztalat
  • Rugalmas munkavégzés változó műszakokban
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

  • Szakirányú végzettség és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvismeret

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Balatonfüredi közismert kávéház kereskedelmi egységébe Boltvezető munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató környezet
Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is required
Taalvaardigheden:
  • Hungarian
  • Very good
Salaris van/tot:
Date of expiry:
Link for more information:

Over het bedrijf

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Meer informatie