Beschrijving vacature

ref.: StPr/17/3167

Miejsce pracy/ work place: Łambinowice

Category: Food and related products machine operators

Sector: Operation of dairies and cheese making

zakres obowiązków / scope of responsibilities:

  • Obsługa maszyn i urządzeń aparatowni (wirówki, pasteryzatory),
  • znajomość i przestrzeganie instrukcji technologicznych, monitorowanie punktów krytycznych,
  • urządzeń rejestrujących, wykonywanie działań korygujących, prowadzenie zapisów z wykonywanych działań,
  • przyjmowanie mleka, zgłaszanie przełożonemu nieprawidłowości w pracy urządzeń i procesach technologicznych,
  • mycie i dezynfekcja linii produkcyjnej aparatowni.

wymagania/ requirements:

  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe

pozostałe/ other relevant requirements:

  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn,
  • dyspozycyjność,
  • sumienność,
  • punktualność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • mile widziana książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

sposób aplikowania/ how to apply:

  • CV należy wysłać do Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie : a.rydlewska@pup.nysa.pl

wiecej informacji/ more information:  tel: +48774311431

Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is required
Taalvaardigheden:
  • Polish
  • Good
Salaris van/tot:
Date of expiry:
Link for more information:

Over het bedrijf

EURES - T Beskydy is a cross-border partnership, which was concluded between the three countries of the European Union: Czech Republic, Poland and Slovak. The specification of this partnership is a collaboration on cross-border region of those three countries. The priority targets of partnership is development of services for job seekers, providing business information or helping employers… Meer informatie