Beschrijving vacature

„Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) yra didžiausios Baltijos šalių geležinkelių grupės kontroliuojančioji bendrovė. LTG yra atsakinga už visų grupės įmonių valdymą. LTG grupė, kurioje dirba apie 9 tūkst. žmonių, siekia tapti regiono mobilumo lydere ir kurti didžiausią įmanomą vertę akcininkui – Lietuvos žmonėms. LTG grupę sudaro pagrindinės dukterinės bendrovės „LTG Infra“, „LTG Cargo“, „LTG Link“, GTC. Grupė yra vienas svarbiausių darbdavių šalyje.

Aprašymas

  • Rengti ir peržiūrėti grupės įmonių apskaitos procesų aprašymus ir ryšių tarp veiklų schemas bei tinkamai juos dokumentuoti
  • Bendradarbiauti su kitais grupės įmonių padaliniais, siekiant tobulinti bei efektyvinti apskaitos procesus
  • Administruoti pagrindinių procesų rodiklių (PPR) ir veiklos efektyvumo rodiklių (KPI) matavimo sistemas bei rengti rodiklių analizę
  • Koordinuoti priskirtos bendrovės metinio audito procesą
  • Vykdyti naujus bei koordinuoti esamus apskaitos projektus (apskaitos periodo uždarymo, inventorizacijos ir kitus), planuoti susitikimus bei rengti pristatymus
  • Administruoti SAP autorizacijas bei SAP vystymo užsakymus

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Darbo buhalterijos, finansų ar audito srityje patirtis būtų privalumas
  • Analitinis mąstymas, organizuotumas, iniciatyvumas ir inovatyvumas, atvirumas pokyčiams
  • Anglų kalbos mokėjimas ne žemesniu nei B1 lygiu
  • Geros Excel žinios
  • Aktyvus domėjimasis pažangiais šiuolaikiniais apskaitos, kompiuterizavimo, automatizavimo būdais ir priemonėmis, naudojamais rinkoje

Mes siūlome

  • Dirbti vienoje didžiausių strateginę reikšmę turinčioje šalies bendrovių
  • Dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo
  • Profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, saviraiškos galimybes
  • Karjerą ambicingiems ir motyvuotiems
  • Galimybę nemokamai keliauti bendrovės traukiniais visoje Lietuvoje
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu
  • Papildomą savanoriškąjį sveikatos draudimą
  • Mėnesinį darbo užmokestį neatskaičius mokesčių nuo 1400 - 2150 EUR (darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijų)
  • Darbo vieta - Vilnius
Functiebeschrijving
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

Lithuanian Railways is one of the largest groups of companies in Lithuania, administering the country's railway network. It connects people and businesses by transporting passengers and goods, managing and constantly updating rail infrastructure, engineering and IT systems. Since the declaration of independence, we have not stopped growing and progressing together with Lithuania. What… Meer informatie