Beschrijving vacature

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Salaspils veselības centrs”

Reģistrācijas Nr.40003207873

 aicina darbā

ĀRSTA PALĪGU/-DZI

DARBAM SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRĀ

(profesijas kods 2240 01)

uz nenoteiktu laiku (pilna slodze)

Prasības pretendentiem:

  • Izglītība
  • atbilstoša izglītība ārsta palīga specialitātē;
  • sertifikāts ārsta palīga specialitātē;
  • reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;
  • kvalifikācijas pilnveides kursi.

  • Profesionālā pieredze, zināšanas un prasmes:
  • valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu;
  • vismaz 2 (divu) gadu pieredze ārsta palīga amata darbā;
  • vēlama darba pieredze sociālās aprūpes iestādē;
  • precizitāte, iniciatīva un augsta atbildības sajūta;
  • teicamas saskarsmes (komunikācijas) spējas;
  • prasmes dokumentēt veselības aprūpes procesus;
  • zināšanas izglītot klientus veselības veicināšanas jautājumos;
  • rast risinājumus situācijās, kurās iespējamas neprognozējamas izmaiņas;
  • prasme piemērot normatīvos aktus;
  • mūsdienīgs redzējums uz sociālās aprūpes jomā notiekošajiem procesiem;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office u.c. programmas).

  • Galvenie amata pienākumi:
  • veikt klientu izmeklēšanu, izvērtēt viņu veselības stāvokli, diagnosticēt traucējumus un noteikt nepieciešamo ārstēšanu;
  • plānot un organizēt veselības punkta darbinieku darbu, kā arī kontrolēt darba izpildi;
  • veidot un uzturēt klientu elektroniskās medicīniskās lietas saskaņā ar normatīvajiem aktiem;
  • nodrošināt kritiska pacienta izvērtēšanu un sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību:
  • izrakstīt medicīniskos preparātus saskaņā ar normatīvajiem aktiem;
  • sadarboties ar klientu ģimenes ārstiem un citiem speciālistiem;
  • nodrošināt profilaktiskos pasākumus un informēt klientus par tiem;
  • pasūtīt medikamentus un medicīnas preces;
  • veikt ārstu nozīmētās manipulācijas;
  • informēt klientus un viņu tuviniekus par veselības stāvokli, ārstēšanas iespējām un turpmāko aprūpi;
  • konstatēt klienta nāvi;
  • atbildēt par konfidencialitātes saglabāšanu.

  • Piedāvājam:
  • darbu jaunizveidotajā sociālās aprūpes centrā Salaspilī (SIA “Salaspils veselības centrs” struktūrvienība – Ceru iela 1-k 1, Salaspilī, Salaspils novadā);
  • darba algu sākot no 1 400 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas (bruto), atkarībā no pretendenta kvalifikācijas un pieredzes;
  • pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc sešiem nostrādātiem mēnešiem);
  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu multiprofesionālā komandā;
  • darbu mūsdienīgā un uz attīstību vērstā darba vidē;
  • iespēju apliecināt savas spējas un prasmes;
  • vērtīgu darba pieredzi.

Tālrunis uzziņām: 29269219, sac@salaspilsvc.lv

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām un pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu.

Datu pārzinis – SIA “Salaspils veselības centrs”, Lauku iela 8, Salaspils, Salaspils novads.

Functievereisten
  • Izglītība
Functiebeschrijving
Onderwijsveld:
Werkervaring:
Work experience is not required
Taalvaardigheden:
  • Latvian
  • Very good
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Similar job offers

About organisation

Šī gada nogalē Ceru ielā 1k-1, Salaspilī, tiks atklāta jauna SIA “Salaspils veselības centrs” struktūrvienība - Sociālās aprūpes centrs, kas piedāvās ilgstošas un īslaicīgas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus pensijas vecuma personām un personām ar funkcionāliem traucējumiem, kuras vecuma vai veselības stāvokļa dēļ nespēj sevi aprūpēt. Meer informatie

Loading...