Descrizione dell’offerta di lavoro

Villanyszerelő​ TechnikusMunkahely: Biatorbágy

Feladatok

  • Új termelősorok és gépek telepítéséhez kapcsolódó villamos bekötések elvégzése a magyar szabványoknak megfelelően
  • Termelősorokon és gépeken lévő villamoshálózat karbantartása
  • Villamos hálózatok kiépítése/karbantartása
  • Villamos berendezések átalakítása a hatályos szabványoknak megfelelően

Elvárások

  • Villanyszerelői végzettség
  • Villamos szabvány ismeretek
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Releváns legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Előny jelent: ESD védelemben szerzett jártasság

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Partnercégünk prémium kategóriás autókba gyárt multimédiás eszközöket.

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér - Br. 350.000 – 380.000 Ft/hó
  • Műszakpótlék - 40%
  • Ingyenes szállás
  • Cafetéria: 14.800 Ft/hó - első ledolgozott hónaptól
  • Két műszakos munkarend (DE, DU)
  • Fejlődési lehetőség, ingyenes tréningek
  • Melegétkezési lehetőség
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Ingyenes buszjáratok/bejárási támogatás
Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Hungarian
  • Very good
Fascia salariale:
Date of expiry:
Link for more information:

Informazioni sull’azienda

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Per saperne di più