Descrizione dell’offerta di lavoro

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lafivents"

SIA “Lafivents” jau 27 gadus ir viens no vadošajiem ēku inženiertīklu būvniekiem Latvijā, kas nodrošina darba vietas vairāk kā 100 cilvēkiem. ​

Darbam Latvijas nozīmīgākajos objektos aicinām pievienoties mūsu komandai

ventilācijas montāžas speciālistus.

Prasības:

Pieredze ventilācijas sistēmu izbūves darbos.

Spēja lasīt darba rasējumus, pasūtīt materiālus.

Tehniskā domāšana.

Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu un pabeigt iesākto.

Piedāvājam:

Interesantu un dinamisku darbu stabilā un profesionālā komandā.

Sociālās garantijas.

Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Izaugsmes iespējas gan pa līmeņiem, gan amatā.

Piedāvājam strādāt pēc izstrādes un pelnīt EUR 1399 – 2566 (bruto).

Lūdzam zvanīt uz zemāk norādīto tālruņa numuru vai sūtīt CV uz e-pastu.

Darbavietas adrese: Bauskas iela 58, Rīga.

Kontakinformācija: lafivents@lafivents.lv; 25446616.

Requisiti professionali

Prasības:

Vantaggi

Piedāvājam:

Dettagli dell’impiego
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Latvian
  • Good
Fascia salariale (Mensile):
1399 - 2566 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Per saperne di più