Descrizione dell’offerta di lavoro

Zadania / obowiązki:

  • podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi i klientami w zakresie proponowania rozwiązań finansowych;
  • doradztwo w zakresie rozwiązań finansowych dla klienta biznesowego i samorządowego;
  • analiza dokumentów w ramach realizowanych projektów;
  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji i obsługi Klienta.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 1 rok doświadczenia w bankowości , w instytucji finansowej lub ubezpieczeniowej w zakresie obsługa klienta biznesowego;
  • doświadczenie w pracy w zespole;
  • dobra znajomość MS Office;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu;
  • nastawienie na realizację celów i wyników;
  • dokładność, staranność;
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i spotkań.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju w  firmie będącej liderem i ekspertem na rynku finansowym;
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji;
  • unikalne, przyjazne środowisko pracy i wysoką kulturę organizacyjną;
  • bogaty system socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjno-sportowy).

Miejsce pracy: Łódź

APLIKUJ: https://cv.ides.com.pl/rekrutacja/444/specjalista-ds-klienta-biznesowegosamorzadowego.html

W aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę IDES Consultants Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Tymienieckiego 25C/203, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji i korespondencji drogą e-mailową i udostępniam w tym celu identyfikujący mnie adres elektroniczny, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną."

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Informujemy, że administratorem Pana / Pani danych osobowych jest IDES Consultants Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Tymienieckiego 25C/203. Przetwarzanie danych osobowych będzie prowadzone wyłącznie dla potrzeb przeprowadzania rekrutacji – pośrednictwo w nawiązaniu stosunku pracy. IDES Consultants Polska sp. z o.o. będzie udostępniać Pana / Pani dane osobowe na rzecz innych podmiotów – pracodawców.Ma Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w innym celu niż cel podany powyżej, jak również wobec przekazywania swoich danych osobowych innym podmiotom oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych. Z powyższych uprawnień może Pan / Pani korzystać w siedzibie administratora danych, jak również drogą pocztową.Podanie danych jest dobrowolne.

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is required
Competenze linguistiche:
  • Polish
  • Fluent
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

IDES Consultants Polska for 20 years successfully recruits candidates for middle and senior management, specialized and diverse language. We use a variety of modern methods of selection of candidates, which translates into our effectiveness and satisfaction of our Candidates and Clients. We are a company originating from France, so we work according to the European standards. We invite you… Per saperne di più