Descrizione dell’offerta di lavoro

Munkaköri leírás:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok folyamatos biztosítása

  • Készletek nyomonkövetése

  • Szerződések és döntéshozatal előkészítése

  • Kimutatások, jelentések készítése

Követelmények:

  • Műszaki végzettség (vagy Fémipari tapasztalat) és affinitás

  • Beszerzés területén szerzett 2-3 éves tapasztalat

  • Magabiztos, tárgyalóképes német nyelvismeret

  • Magas szintű önállóság, megbízhatóság

  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs képesség

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait fejlesztő vállalat

  • Rendezett, modern irodai környezet

  • Barátságos munkatársak, csapatmunka

  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár, Petőfi S.u. 81

Bővebb információ: www.pnh.hu.  Kérdés esetén hívd HR csapatunkat:06 94/ 593-973

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, várjuk szakmai önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: hr@pnh.hu

Dettagli dell’impiego
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Egy sikeresen vezetett acél- és fémfeldolgozó vasvári vállalkozás vagyunk, amely a 2008-os alapítása óta óriási fejlődésen ment keresztül. Jelenleg 250 dolgozót foglalkoztatunk székhelyünkön. Csapatunk kiválóan képzett munkatársakból épül fel. PNH-dolgozói programunk (képzési és motivációs rendszer) keretében nagy hangsúlyt fektetünk dolgozóink személyre szabott folyamatos továbbképzésére… Per saperne di più