Descrizione dell’offerta di lavoro

MTC. RIGA, SIA
PROGRAMMĒTĀJS

MTC. ir viena no vadošajām un ātrāk augošajām web aģentūrām no Skotijas. Nodarbojamies ar web mājaslapu dizainu, izstrādi, mārketingu un uzturēšanu. Mūsu biroji atrodas Rīgā, Dundee, Edinburgā un Arbroath. Kā arī ar darbiniekiem atsevišķās valstīs apkārt pasaulei.Pašlaik mēs meklējam pieredzējušus PHP backend tīmekļa izstrādātājus.
Darba uzdevumi:
• izveidot tehniskās specifikācijas no biznesa prasībām;
• izstrādāt mājas lapas komandā kopā ar projekta vadītāju, dizaineru un frontend izstrādātāju;
• izstrādāt jaunas funkcijas un atkārtoti lietojamus komponentus;
• sazināties ar klientu, kad tas ir nepieciešams;
• patstāvīgi izstrādāt jaunas funkcijas un atrisināt esošo tīmekļa vietņu problēmas;
• pēc izvēles sniedz ieguldījumu un uztur mūsu iekšējo kodu bāzi un rīkusLAMP arhitektūrā būsiet PHP Backend tīmekļa izstrādātājs vai, ja jums ir atbilstoša pieredze, specializējieties kādā no tālāk norādītajiem:
• mtc. Custom, Laravel flavoured mtc. framework;
• Shopify;
• Magento 2;
• WordPress;
• Big Commerce.

Prasības:
• 3 gadu web izstrādes darba pieredze;
• labas angļu valodas zināšanas;
Mēs uzskatām to par plusu, ja jums ir pieredze:
• Vue.js;
• React;
• React Native;
• Magento 2.

Mēs piedāvājam:
• 37,5h darba nedēļu;
• 31 - 37 brīvdienas gadā;
• elastīgas karjeras izaugsmes iespējas;
• strādāt no mājām vai kādā no mūsu birojiem;
• iespēju izvēlēties savu darba laiku;
• interesantus un daudzveidīgus projektus;
• iespēju tikties ar pārējām darbabiedru komandām;
• ceturkšņa pasākumus Rīgā.

Requisiti professionali

• Vue.js;

• React;

Vantaggi

Dettagli dell’impiego
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Durata dell'esperienza lavorativa:
Between 2 and 5 years
Competenze linguistiche:
  • Latvian
  • Fair
  • English
  • Good
Fascia salariale (Mensile):
2300 - 3500 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Per saperne di più