Descrizione dell’offerta di lavoro

Místo výkonu práce: Heydukova 1111, Strakonice

Mzda: 44 000 Kč/měs.

Požadavky: vzdělání VŠ - textilní obor, výborná znalost AJ

Náplň práce: - Zodpovídá za technický projekt - Technická spolupráce se zákazníkem, CBU s dodavateli, včetně specifikací nutných pro rozvoj - Příprava, realizace a dokumentace technických postupů a řešení - Zodpovídá za dokončení a nebo spolupráci v rámci kvalitativních preventivních procesů (např. D-FMEA), které jsou realizovány inženýrským týmem. - Návrhy a formulace konceptů, inženýringových plánů a předpokladů nákladů - Tvorba technické dokumentace pro zákazníky a dodavatele - Tvorbu a nebo spolupráci při realizaci Bill-of-Material, výkresy a dokumentaci včetně požadovaných povolení - Tvorba zpráv o dokončení designu (příprava, tvorba, dokumentace) - Zodpovědnost za vývoj vzorků pro OEM a také dle požadavků SCH - Řídí testování textilií - Aktualizace složek projektů, ve kterých jsou konkrétní technické dokumenty v souladu s daným projektem - Zajišťování dodávky prototypů zákazníků, společně s dokumentací - Spolupráce při řízení změn

Zaměstnanecké výhody: 25 dní řádné dovolené, podnikové stravování

KONTAKT: Hermanová Marie, e-mail: marie.hermanova@adient.com

Dettagli dell’impiego
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • English
  • Very good
Fascia salariale:
Not provided
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda