Descrizione dell’offerta di lavoro

Piesakies vakancei, ja:

  • Tev patīk darbs ar cipariem;
  • Vēlies attīstīt spēju operēt ar lieliem datu masīviem;
  • Zini kā veikt brīnumus Ms Excel;
  • Vēlies iegūt pieredzi datu apstrādē un attīstīt savas tehniskās un analītiskās spējas;
  • Proti pieņemt pareizos lēmumus un zini, kas ir labākais risinājums konkrētās situācijās;
  • Redzi sevi kā daļu no iepirkuma departamenta ar vēlmi iegūt padziļinātu ieskatu preču kategoriju iepirkumu jomā.
Requisiti professionali

Mēs tev uzticēsim:

  • Ievadīt, apkopot un analizēt datus par svaigās pārtikas preču grupu;
  • Sagatavot informatīvas atskaites un lietvedības dokumentus (rīkojumi, akti u.c.);
  • Veidot preču planogrammas;
  • Sadarbību ar piegādātājiem;
  • Asistēt preču kategorijas vadītājam ikdienas darbā.
Requisiti preferenziali

Mēs sagaidām:

  • Vidējo izglītību (augstākā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • Pieredzi datu analīzē un atskaišu sagatavošanā;
  • Teicamas MS Office prasmes, īpaši MS Excel;
  • Ļoti labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Loģisko domāšanu, precizitāti un spēju strādāt dinamiskos apstākļos.
Vantaggi

Tu iegūsi:

  • Vienotas komandas darbu starptautiskā, dinamiskā uzņēmumā;
  • Mūsdienīgu un dinamisku darba vidi;
  • Plašas profesionālās attīstības un karjeras izaugsmes iespējas;
  • Profesionālu un pieredzējušu kolēģu atbalstu;
  • Elastīgu darba laiku;
  • Darba vietu jaunā, inovatīvā birojā – Akropoles biznesa centrā;
  • Veselības apdrošināšanu pēc 3 nostrādātiem mēnešiem;
  • Līdzfinansējumu studiju maksai;
  • Atalgojumu 1250 EUR bruto mēnesī.
Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Latvian
  • Fluent
  • English
  • Good
Required skills:
data analytics
Fascia salariale (Mensile):
Not provided (Gross pay)
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Maxima Latvija is the leading retail chain in Latvia. Every day around 300,000 clients visit our stores, which are run by more than 7,000 employees. The company is part of the Maxima Grupe holding, the largest retailer chain and employer in the Baltics, providing jobs for more than 30,000 employees in five countries: Lithuania, Latvia, Estonia, Poland and Bulgaria. For multiple years, Maxima… Per saperne di più