Descrizione dell’offerta di lavoro

PRACODAWCA

Agencja Pracy Tymczasowej

Manpower GmbH & Co. KG Personaldienstleistungen

Waisenhausstrabe 8, D-01067 Dresden, Saksonia, Niemcy

adres e-mail: donathmarie@manpower.de

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Praca dla innowacyjnej firmy z branży medycznej. Obowiązki:

- czynności produkcyjne (możliwe do  nauczenia się)

- montaż małych części prz pomocy lupy

- montowanie, lutowanie i przeprowadzanie  kontroli jakości

- obługa maszyn

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW

Poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe

Doświadczenie zawodowe mile widziane.

Wiedza z zakresu elektroniki będzie zaletą.

Dobra znajomość języka niemieckiego.

Uprawnienia: pożądane prawo jazdy kat. B i własny samochód (brak możliwości dojazdu do miejsca pracy komunikacją publiczną)

Inne istotne wymagania: zręczność rąk, dobre wyczucie przy montażu, przejawianie inicjatywy, umiejętność pracy w zespole

WYNAGRODZENIE I WARUNKI ZATRUDNIENIA

Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 7.50 euro na godzinę

Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Okres zatrudnienia:  umowa na czas nieokreślony

System czasu pracy: praca na zmiany

SPOSÓB SKŁADANIA APLIKACJI

CV w języku niemieckim ze zdjęciem, kopie świadectw potwierdzających kwalifikacje prosimy przesłać do agencji pracy tymczasowej drogą elektroniczną na ades e-mail: donthmarie@manpower.de lub pocztą tradycyjną na adres podany powyżej.

Dettagli dell’impiego
Settore:
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

EURES services are fully integrated with the services provided by the Polish labour offices and cover as follows:advisory and support to job seekers in finding relevant job and to the employers in recruiting the employees of the requested professional skills;informing on living and working conditions and situation on the European labour markets, considering existing labour shortages and surpluses… Per saperne di più