Descrizione dell’offerta di lavoro

GREEK TRADE sp. z o.o. poszukuje do nowootworzonego lokalu z produktami spożywczymi i winami z Grecji ATHINA DELIKATESY & BISTRO w Krakowie przy ul. św. Katarzyny 2/róg ul. Krakowskiej pracownika z doświadczeniem w gastronomii. Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za właściwe przygotowanie i wydanie posiłków oferowanych w greckim BISTRO, obsługę klienta i kreowanie grekomaniakowej atmosfery w BISTRO.

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Fascia salariale:
Date of expiry:
Link for more information:

Informazioni sull’azienda

Est. in 1992. Dealing with import, export, production & distribution of foodstuff in all over the world. Representative offices in Beijing and Sevilla. Suppling wholesellers, production plants, distributors, bakeries, confectioneries, HORECA with fresh, frozen, preserved fruits, vegetables and fish, pasta, olive oils, olives. Production of preserved fruits and vegetables, fillings for cakes,… Per saperne di più