Descrizione dell’offerta di lavoro

Dane podmiotu oferującego pracę:

Agencja rekrutacyjna, Anteo Restauration Mme Elvire ALBRAN

Adres: 178 Route de Cran Gevrier, 74650 CHAVANOD, Francja

Kontakt:

  • Telefon - 0033952690846
  • E-mail - moncv@anteo-restauration.fr
  • Strona internetowa - www.anteo-restauration.fr

Krótki opis działalności gospodarczej:

Francuskie przedsiębiorstwo zajmujące się pośrednictwem pracy w dziedzinie restauratorsko-gastronomicznej.

Obowiązki:

Obowiązki pokojówek:

  • sprzątanie w pokojach, podczas pobytu gości i po ich wyjeździe;
  • przestrzeganie zasad dotyczących sprzątania, ustalonych w oparciu o standardy hotelu;
  • zapewnianie gościom miłej i profesjonalnej usługi;
  • dbanie o czystość i zaopatrzenie pomieszczeń gospodarczych;
  • liczenie brudnej pościeli po posprzątaniu pokoju hotelowego;
  • informowanie przełożonego o wszystkich problemach technicznych;
  • informowanie i doradzanie gościom w kwestiach dotyczących usług i butików hotelowych.

Miejsce pracy:

Francja (region Morza Śródziemnego, region Atlantyku, Alpy)

  • luksusowe ośrodki wypoczynkowe, hotele-kluby;
  • renomowane restauracje;
  • hotele luksusowe.

Wymagania:

Wykształcenie: Mile widziane.

Doświadczenie zawodowe: Wymagane doświadczenie w pracy w hotelarstwie do 1 roku.

Znajomość języków:

  • francuski - poziom podstawowy;
  • angielski - poziom podstawowy.

Uprawnienia / dyplomy / dokumenty: Nie jest wymagane.

Inne istotne wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • nienaganny wygląd;
  • dobra organizacja pracy;
  • dokładność.

Wynagrodzenie i warunki zatrudnienia:

Wysokość pensji brutto:  Minimalnie 1550 – maksymalnie 1850 euro.

Waluta, w jakiej wypłacana jest pensja: Euro.

Rodzaj stawki wynagrodzenia: Miesięczna.

Dodatkowe świadczenia: Noclegi i wyżywienie zapewnione w miejscu pracy, 2 dni wolnego w tygodniu.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony.

Wymiar czasu pracy: Pełen wymiar godzin.

Czas trwania umowy: Od 3 do 6 miesięcy.

Liczba godzin tygodniowo: Od 35 do 42,5 godzin w tygodniu.

Data rozpoczęcia: Od 1 kwietnia 2014r. do 30 września 2014r.

Sposób aplikacji:

Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem.

Język, w którym muszą być sporządzone przedkładane dokumenty: Francuski lub angielski.

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is required
Durata dell'esperienza lavorativa:
Up to 1 year
Competenze linguistiche:
  • English
  • Basic
  • French
  • Basic
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

We are a french recruitment agency and we make recruitments in the field of Hotel and Restaurant. Our customers are Hotels, Restaurants, traditional, gastronomical and collectivities. Jobs are in season or full time in France.Open positions:CooksChief of rankChambermaidReceptionist Per saperne di più