Descrizione dell’offerta di lavoro

Piesakies vakancei personāla atlases daļā, ja:

  • Tev patīk aktīva komunikācija;
  • Esi atvērts/-a piedalīties dažādos personāla piesaistes pasākumos;
  • Tiecies iegūt plašāku redzējumu par personāla atlases procesiem, strādājot uzņēmumā, kas ir lielākais darba devējs Latvijā;
  • Spēj efektīvi darboties dinamiskos darba apstākļos;
  • Vēlies gūt jaudīgu pieredzi personāla atlases jomā dažādos amata līmeņos;
  • Gribi uzzināt kā noris Maxima Latvija personāla atlase veikalos, pārtikas ražošanā, loģistikā un administrācijā.
Requisiti professionali

Mēs tev uzticēsim:

  • Veikt tehnisko atlases procesu organizēšanu, atlasot tirdzniecības, pārtikas ražošanas un loģistikas darbiniekus;
  • Personāla atlases procesu organizēšanu un vadīšanu administrācijas darbiniekiem;
  • Sniegt atbalstu un konsultēt struktūrvienību vadītājus personāla atlases jautājumos;
  • Apkopot, kontrolēt un veicināt vakanču samazinājumu atbildīgajās struktūrvienībās;
  • Līdzdarboties dažādu personāla atlases projektu īstenošanā;
  • Pārstāvēt uzņēmumu darbinieku piesaistes pasākumos.
Requisiti preferenziali

Mēs sagaidām:

  • Augstāko izglītību personāla vadībā, biznesa psiholoģijā, uzņēmējdarbībā vai sociālajās zinātnēs (var būt pēdējo kursu students/-e);
  • Pieredzi personāla atlasē;
  • Ļoti labas MS Office prasmes;
  • Teicamas latviešu, vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • Pieredze un zināšanas par mazumtirdzniecības jomu tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Spēju vadīt vairākus procesus vienlaikus;
  • Enerģisku un atvērtu personību ar vēlmi apgūt jaunas zināšanas;
  • Pārliecību un vēlmi sasniegt labāko rezultātu.
Vantaggi

Tu iegūsi:

  • Vienotas komandas darbu starptautiskā, dinamiskā uzņēmumā;
  • Mūsdienīgu, nepārtraukti mainīgu un patīkamu darba vidi;
  • Plašas profesionālās attīstības un karjeras izaugsmes iespējas;
  • Profesionālu un pieredzējušu kolēģu atbalstu;
  • Elastīgu darba laiku;
  • Darba vietu jaunā, inovatīvā birojā – Akropoles biznesa centrā;
  • Veselības apdrošināšanu pēc 3 nostrādātiem mēnešiem;
  • Līdzfinansējumu studijām;
  • Atalgojumu no 1300 EUR bruto mēnesī.
Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Latvian
  • Fluent
  • English
  • Good
Required skills:
communication, keep an open mind, manage time
Fascia salariale (Mensile):
Not provided (Gross pay)
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Maxima Latvija is the leading retail chain in Latvia. Every day around 300,000 clients visit our stores, which are run by more than 7,000 employees. The company is part of the Maxima Grupe holding, the largest retailer chain and employer in the Baltics, providing jobs for more than 30,000 employees in five countries: Lithuania, Latvia, Estonia, Poland and Bulgaria. For multiple years, Maxima… Per saperne di più