Descrizione dell’offerta di lavoro

 Latvijas Nacionālais arhīvs (reģistrācijas Nr.90009476367)

                                                                                       izsludina atklātu konkursu uz

                                                                                        Administratīvā departamenta

                                                                Dokumentu pārvaldības un juridiskās nodaļas vadītāja

                                                                              ierēdņa amata vietu uz nenoteiktu laiku.

Latvijas Nacionālā arhīva (turpmāk – Arhīvs) Administratīvais departaments izstrādā, ievieš, koordinē un kontrolē Arhīva dokumentu pārvaldības, juridiskos, saimnieciskos un tehniskos procesus, nodrošinot Arhīva darbības tiesiskumu. Administratīvā departamenta Dokumentu pārvaldības un juridiskā nodaļa izstrādā ārējos un iekšējos tiesību aktus, līgumus, iepirkumu un saimniecisko dokumentāciju, nodrošina darba aizsardzību, fizisko personu datu aizsardzību, iepirkumu veikšanu un klasificētas informācijas pārvaldību.

Aicinām pievienoties mūsu komandai mērķtiecīgu, zinošu, sadarbībai atvērtu un uz kvalitāti orientētu kolēģi, kurš būtu gatavs attīstīt un nodrošināt Administratīvā departamenta Dokumentu pārvaldības un juridiskās nodaļas darbību.

Mums ir svarīgi, lai Tev ir:

− augstākā izglītība tiesību zinātnēs – jurista kvalifikācija;

− atbilstība „Valsts civildienesta likuma” 7.panta un likuma „Par valsts noslēpumu” 9. panta otrās un trešās daļas prasībām;

− profesionālā pieredze juridiskajā darbā publiskajā sektorā vai līdzvērtīgā amatā vismaz 5 gadi;

− pieredze vismaz 1 gads trijās no norādītajām jomām:

arhīvu pārvaldība;

tiesību aktu jaunrade un saskaņošana;

lietvedības un sevišķās lietvedības organizēšana;

fizisko personu datu apstrāde un aizsardzība;

darba aizsardzība;

iepirkumu jautājumi;

saimnieciski juridiskie jautājumi.

− par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā arhīvu jomā, darba aizsardzībā, fizisko personu datu apstrādes un aizsardzības jautājumos, iepirkumu organizēšanā un saimnieciski juridiskos jautājumos;

− darba pieredze vadošā amatā vismaz 1 gads, prasme plānot, organizēt un vadīt komandas darbu;

− prasme vienlaikus strādāt ar liela apjoma dažāda veida sarežģītu informāciju un noteikt prioritātes;

− valsts valodas prasme C2 līmenī;

− labas angļu un krievu valodas zināšanas;

− iemaņas darbā ar datoru MS Office vidē pieredzējuša lietotāja līmenī, pieredze dažādu datu bāzu izmantošanā;

− augstas ētikas vērtības, precizitāte un lietišķās komunikācijas prasmes;

− derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Mēs Tev uzticēsim:

− organizēt un veikt lietvedības, sevišķās lietvedības, juridisko, iepirkumu un saimniecisko procesu dokumentu pārvaldību Arhīvā;

− organizēt un vadīt nodaļas darbu, nodrošinot tai noteikto funkciju un uzdevumu izpildi;

− piedalīties Arhīva juridisko, dokumentu pārvaldības, fizisko personu datu aizsardzības, iepirkumu un saimniecisko procesu organizēšanā, koordinēšanā un kontrolēšanā;

− izstrādāt ārējo un iekšējo arhīva darbību reglamentējošo normatīvo aktu projektus un procedūras;

− sniegt atzinumus par ārējo normatīvo aktu projektiem, piedalīties ārējo tiesību aktu jaunradē.

Tu iegūsi:

− interesantu, izaicinošu un atbildīgu darbu valsts iestādē ar darbavietu Šķūņu ielā 11, Rīgā;

− iespēju celt savu profesionālo kompetenci, profesionālu atbalstu un izaugsmes iespējas;

− sadarbību ar atsaucīgu un kompetentu kolēģu komandu;

− bruto mēnešalgu no 1052 euro līdz 1380 euro pirms nodokļu nomaksas, atkarībā no profesionālās pieredzes, un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam.

Konkursa pretendentiem līdz 2021.gada 29.novembrim lūdzam uz e-pastu: personals@arhivi.gov.lv vai pa pastu (Šķūņu iela 11, Rīgā, LV-1050) nosūtīt šādus dokumentus ar norādi „Pieteikums konkursam uz Dokumentu pārvaldības un juridiskās nodaļas vadītāja amatu”:

− parakstītu apliecinājumu par atbilstību Valsts civildienesta likuma 7.pantā noteiktajām obligātajām prasībām (apliecinājums pieejams šeit: https://www.arhivi.gov.lv/lv/valsts-civildienesta-ieredna-amata-pretendenta-apliecinajums)

− dzīvesgājumu (CurriculumVitae) latviešu valodā, kurā ietverta informācija par izglītību un darba pieredzi, svešvalodu prasmēm, informācijas tehnoloģiju pieredzi, kontaktinformācija (tālr. numurs, e-pasta adrese), kā arī cita informācija pēc kandidāta ieskatiem;

− personīgās motivācijas vēstuli.

Uzziņas pa tālruni: 27260511, 28811691. Plašāku informāciju par Latvijas Nacionālo arhīvu skatīt tīmekļvietnē www.arhivi.gov.lv. Konkursa nolikums tiek nosūtīts pretendentiem uz e-pastu.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Latvijas Nacionālais arhīvs informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi, un šo datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Nacionālais arhīvs. Papildu informāciju par personas datu apstrādi iespējams iegūt Latvijas Nacionālā arhīva tīmekļvietnē https://www.arhivi.gov.lv/lv/personas-datu-apstrade-latvijas-nacionalaja-arhiva.

PRASMES

Valsts valodas prasme

Latviešu- augstākais līmenis C

Izglītības līmenis

Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Alga bruto

1052 - 1380 EUR

Vakances Nr.

211117-206

Uzņēmums

Latvijas Nacionālais arhīvs

Darba vietas adrese

LATVIJA, Šķūņu iela 11, Rīga

Kontaktpersona

personals@arhivi.gov.lv

Darba laika veids

Normālais darba laiks

Nodarbinātības veids

Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums

Viena vesela slodze

Darbības joma

Valsts pārvalde

Līgums

Aktuāla līdz

29.11.2021

Pieteikto vietu skaits

1

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Per saperne di più