Descrizione dell’offerta di lavoro

Operátor munkatársakat keresünk könnyű fizikai munkára partnercégünk részére Somogy megyébe.

Van tapasztalatod gyári környezetben? Szeretnél egy megbízható munkahelyet? Gyere hozzánk dolgozni!

Amit még tudnod kell a munkáról:

• bruttó 100.000 Ft-os belépési bónuszt kínálunk

• ajánlási rendszerünk keretében bruttó 100.000 Ft/fő ajánlási bónuszban részesülhetsz

• hosszú távú bejelentett munkahely jelent

• modern, tiszta munkakörnyezetben dolgozhatsz

• 2 műszakos a munkarend

• nem szállásos munkalehetőség

• buszjáratot biztosítunk

• munkába állást tesztírás előzi meg

Felkeltettük az érdeklődésedet? Várjuk jelentkezésedet a „Jelentkezés most” gombra kattintva!

Bővebb információ munkaidőben (H-P: 9:00-16:00 óra) a 30/243-6689-es mobilszámon vagy az info@miell.hu e-mail címen.

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Hungarian
  • Basic
Fascia salariale:
Date of expiry:
Link for more information:

Informazioni sull’azienda

Botfa Bálint a Miell cégcsoport alapító tulajdonos-ügyvezetője. A közel 10 évnyi dinamikus és töretlen növe-kedést (árbevétel, nyereség, dolgozói létszám) a stabil vállalati háttér és a tudatos irányítás biztosította. A Miell cégcsoportot a hosszútávra felépített stratégiája és az erőforrásokkal való gazdaságos tervezés felkészültté tette további partnerek kiszolgálására. Per saperne di più