Descrizione dell’offerta di lavoro

Způsob kontaktu uchazeče: - osobně: SKF Lubrication Systems CZ s.r.o. Vintířovská 1169, Chodov v těchto dnech: čtvrtek 13.7.2017., pátek 14.7.2017, úterý 18.7.2017., středa 26.7.2017, čtvrtek 27.7.2017, a to vždy od 08:00 hodin do 16:00 hodin. Upřesňující informace: - práce v třísměnném provozu. Požadujeme: manuální zručnost, schopnost čtení výkresů, zkušenosti s prací ve výrobní společnosti, samostatnost, zodpovědnost, schopnost práce v týmu. Zaměstnanecké výhody: - týden dovolené navíc, vlastní jídelna a příspěvek na stravné, příplatky nad rámec zákona,  další benefity. Pracovní doba: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00 hodin. Místo výkonu práce: SKF Lubrication Systems CZ s.r.o. Vintířovská 1169, Chodov. Dovolená navíc. Jiné výhody - vlastní jídelna , příspěvek na stravné, příplatky nad rámec.

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Not provided
Date of expiry:
Link for more information:

Informazioni sull’azienda