Descrizione dell’offerta di lavoro

Feladatok:

  • Első és hátsó tengely összeszerelése, autómata csavarozó használatával;
  • Kábelek ragasztása tetőkárpítra, autómata ragasztó segítségével;
  • Kész termékek minőségellenőrzése;
  • Részvétel a folyamatok javításában.

Amit kínálunk:

  • Minőségi bónusz rendszer;
  • Versenyképes fizetés és ezen felüli juttatások;
  • Cafetéria elemek széles választéka;
  • Pontos, időben utalt fizetés
  • Hosszútávú, bejelentett munkahely
  • Utazási költségtérítés – autóval 15 ft/km, bérlet 86%
  • Ingyenes sportolási lehetőség
Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

8 országban, több mint 35 telephellyel és 5500 munkavállalóval a Duvenbeck vállalatcsoport Európa vezető nemzetközi logisztikai vállalatai közé tartozik. Mottónk „The Culture of Logistics“ , a „Logisztika kultúrája”, amelyet neves autóipari, italgyártó, műanyagipari és mezőgazdasági gépeket gyártó megbízóink is igazolnak. Magyarországon jelenleg két telephellyel rendelkezünk: Kecskemét és… Per saperne di più