Descrizione dell’offerta di lavoro

PRACODAWCA

Jardino

Vrijgeweidestraat 107, 8020 Oostkamp, Belgia

e-mail: nils.manhout@telenet.be

WYMAGANIA

Wykształcnie: dyplom z zakresu ogrodnictwa jest atutem. Jeśli kandydat nie posiada takiego dyplomu doświadczenie zawodowe w ogrodnictwie jest koniecznością.

Doświadczenie zawodowe min. 2 lata

Znajomość języków: angielski na poziomie dobrym

Inne istotne wymagania: prawo jazdy kat. B i E lub gotowość na wyrobienie takiego prawa jazdy

WYNAGRODZENIE I WARUNKI ZATRUDNIENIA

Wysokość pensji brutto 12,03 euro na godzinę w zależności od doświadczenia i motywacji

Rodzaj  umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Czas trwania umowy: na czas określony z możliwością stałego zatrudnienia

Liczba godzin tygodniowo: 38 (godziny pracy w zależności od pogody)

Inne: pracodawca pomaga znaleźć zakwaterowanie

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKU

CV w języku angielskim prosimy przesyłać do pracodawcy na adres e-mai: nils.manhout@telenet.be oraz do wiadomości doradcy EURES w Belgii na adres annelies.thomas@vdab.be z dopiskiem "gardener"

Dettagli dell’impiego
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

EURES services are fully integrated with the services provided by the Polish labour offices and cover as follows:advisory and support to job seekers in finding relevant job and to the employers in recruiting the employees of the requested professional skills;informing on living and working conditions and situation on the European labour markets, considering existing labour shortages and surpluses… Per saperne di più