Descrizione dell’offerta di lavoro

A Persped Kft. 30 éve meghatározó szerepet tölt be a hazai és a nemzetközi szállítmányozásban.

Partnerünk dinamikusan fejlődő vállalatának logisztikus csapatába új munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése és lebonyolítása
  • Szállítások nyomon követése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, adminisztrálása
  • Kamionok irányítása, kapcsolattartás a gépkocsivezetőkkel
  • Felmerülő problémák kezelése
  • Sérült szállítmányok kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2 év fuvarszervezési területen szerzett tapasztalat
  • Német és angol kommunikációképes nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Csapatjátékos, nyitott, proaktív, kommunikatív személyiség
  • Dinamikus, önálló személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Logisztikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Kellemes, családias munkakörnyezet
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés, hosszú távú biztonság
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is required
Durata dell'esperienza lavorativa:
Up to 2 years
Competenze linguistiche:
  • English
  • Good
  • German
  • Good
  • Hungarian
  • Very good
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Cégünkkel 2011 óta vagyunk jelen magyarországi gyártó vállalatok életében.Vállalatunk egy biztos háttérrel rendelkező, komplex profilú cégháló (szállítmányozás-logisztika, műanyag-újrahasznosítás, probiotikus termékek gyártása és forgalmazása) tagja, melyet dr. Peretsényi György móri üzletember tulajdonol.Cégünk székhelye Veszprémben található, regionális irodát Móron és Székesfehérváron… Per saperne di più