Descrizione dell’offerta di lavoro

Oferta nr ref. 10000-1133703757-S

Opis stanowiska:

Praca na budowach, montaż oraz demontaż konstrukcji stalowych.

Wymagania:

Wykształcenie jako mechanik przemysłowy, mechanik budowlany lub pokrewne.

Doświadczenie zawodowe w obróbce metalu

Praca według rysunków i schematów, umiejętność samodzielnej pracy, gotowość do pracy zmianowej, możliwa praca na wysokościach. Wytrzymałość, dokładność.

Znajomość języków: niemiecki - dobry.

Doświadczenie zawodowe - wymagany staż - lata: 1

Prawo jazdy kat.B oraz własny samochód mile widziane.

Zatrudnienie:

Stawka od 10-12 euro brutto/h oraz dodatki branżowe.

Umowa o pracę na czas nieokreślony, pełny etat (40 h tygodniowo).

CV w języku niemieckim oraz certyfikaty na adres e-mail: info@thomag.de

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Competenze linguistiche:
  • German
  • Good
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Wir sind eine innovative Arbeitnehmerüberlassung mit Schwerpunkt im Baunebengewerbe und suchen für den bundesweiten Einsatz erfahrene Betonfertigteilbauer mit Erfahrung in der Herstellung von Betonfertigteilen im Betonwerk. Eine selbständige Arbeitsweise sowie ein hohes Maß an Qualitätsbewusstsein setzen wir voraus. Wenn Einsatzbereitschaft, Zuverlässigkeit und Flexibilität für Sie keine… Per saperne di più