Descrizione dell’offerta di lavoro

Szukasz pracy w Niemczech jako monter instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji?

Zacznij pracę w niemieckiej firmie bez polskich pośredników! Dołącz do nas!

Twoje obowiązki:

  • instalacja systemów grzewczych i sanitarnych:
  • budowa rurociągów (woda / ścieki)
  • montaż armatury sanitarnej (WC / prysznic / umywalka)
  • montaż instalacji grzewczej - od kotłów po grzejniki - w pomieszczeniach mieszkalnych

Requisiti professionali
  • jesteś wykwalifikowanym pracownikiem z doświadczeniem w montażu instalacji grzewczych i sanitarnych
  • mówisz komunikatywnie w języku niemieckim
  • posiadasz samochód i jesteś gotowy do codziennej pracy na różnych budowach
Vantaggi

Oferujemy:

  • ciekawy i zróżnicowany zakres obowiązków w ramach długoterminowych zleceń
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie godzinowe od 16,81 €
  • dodatek na zakwaterowanie w wysokości 20 € za przepracowany dzień
  • dietę na pokrycie dodatkowych kosztów utrzymania 24 € za przepracowany dzień
  • premię w wysokości 300 € po przepracowaniu trzech miesięcy
  • premię w wysokości 50 € netto miesięcznie za produktywną pracę
  • premię urlopowa i świąteczna
  • dopłaty do zakładowego programu emerytalnego
  • bezpłatną odzież ochronna
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • cotygodniowe zaliczki na życzenie
Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Education field:
Esperienza lavorativa:
Work experience is required
Durata dell'esperienza lavorativa:
Between 2 and 5 years
Competenze linguistiche:
  • German
  • Good
Fascia salariale (Hourly):
14 - 17 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

About organisation

With over 4,000 customers and over 3,000 employees working in 17 different countries, it is clear that DREMO is one of Saxony’s most experienced HR service providers. We’re an owner-operated German company which guarantees reliability and fair payment.But figures don’t tell you anything about what is important to us as a recruiter and temporary employment agency: being fair and obliging to our… Per saperne di più

Loading...