Descrizione dell’offerta di lavoro

Kórházunk Logisztikai Osztályára keresünk leltározó munkatársat,aki hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik, ismeri a leltározáshoz kapcsolódó szabályokat, illetve a szabványokat kiemelten a G51 szabványt. Munkájához elengedhetetlen lenne a számítártechnikai ismeretek megléte, B kategóriás jogosítvány.

Munkakör betöltésének feltétele: érettségi bizonyítvány és kereskedemi szakmai végzettség

Amit elvárunk: jó kommunikációs készség, csapatmunkára való hajlandóság,fizikai munkabírás, stressztűrés

Amit kínálunk: hosszú távú munkalehetőség, jó kollektíva, bruttó kereset 183.500 Ft + mozgóbér

Érdeklődni telefonon Kósa Judit osztályvezetőnél lehet 06-30/6580473-as számon, elektronikusan kosa.judit@tmkorhaz.hu,

                                  vagy humanpolitika@tmkorhaz.hu

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is required
Durata dell'esperienza lavorativa:
Between 2 and 5 years
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

A Tolna Megyei Balassa János Kórház hazánk egyik legnagyobb hagyományokkal rendelkező kórháza, ahol a gyógyító tevékenység több mint 200 évvel ezelőtt kezdődött meg. 972 ágyon és 136 ambulancián és szakrendelésen jól felkészült egészségügyi dolgozóink, magas szakmai színvonalon, korszerű technikai eszközökkel gyógyítják hozzánk forduló betegeket. Szekszárd város központjában… Per saperne di più