Descrizione dell’offerta di lavoro

PRACODAWCA

Modemax s.r.o.

Holeho 147, SK-01501 Rajec, Słowacja

Opis działalności - produkcja odzieży damskiej.

OPIS STANOWISKA/ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Szycie odzieży damskiej

WYMAGANIA

Wykształcenie: zawodowe mile widziane kierunkowe

Doświadczenie zawodowe wymóg konieczny min. 1 rok na wyżej wymienionym stanowisku

Znajomość języków: język słowacki mile widziany ale nie jest wymóg konieczny

Inne istotne wymagania: chęć do nauki języka słowackiego

WYNAGRODZENIE I WARUNKI ZATRUDNIENIA

Wysokość pensji brutto: 350 - 600 euro miesięcznie

Rodzaj stawki wynagrodzenia: praca na akord - wypłata raz w miesiącu

Dodatkowe świadczenia: pomoc w znalezieniu zakwaterowania, którego koszt ponosi pracownik około 50 euro miesięcznie

Pracodawca nie pokrywa kosztów podróży oraz kosztów wyżywienia

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Czas trwania umowy: określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony a w przypadku umowy na czas określony 2 lata

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKU

CV w języku polskim lub słowackim należy wysłać do słowackiego doradcy EURES na adres email: radoslava.hazikova@upsvr.gov.sk

Dettagli dell’impiego
Settore:
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

EURES services are fully integrated with the services provided by the Polish labour offices and cover as follows:advisory and support to job seekers in finding relevant job and to the employers in recruiting the employees of the requested professional skills;informing on living and working conditions and situation on the European labour markets, considering existing labour shortages and surpluses… Per saperne di più