Descrizione dell’offerta di lavoro

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, ingatlan és eszközkezelés, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.

A KÉSZ csoport ingatlan üzletága munkatársat keres

KONTROLLER

munkakörbe

Az alábbi feladatokban számítunk Önre:

·         Havi pénzügyi zárások és ezzel kapcsolatos elhatárolások kezelése, rendszeres és eseti riportok készítése

·         Döntéstámogatás, vezetői információszolgáltatás

·         További adatszolgáltatás belső és külső használatra

·         Közreműködés az éves tervek elkészítésében

·         Kapcsolattartás a társosztályokkal, igény szerinti információellátásuk biztosítása

·         Költséghelyi terv-tény elemzések készítése, eltérések vizsgálata

·         Kintlévőség-kezelési folyamatok támogatása

·         Költséggazdálkodás ellenőrzési folyamatának felügyelete és működtetése

·         Pénzügyi riportok összeállítása, értelmezése és visszamérhetőség megteremtése

·         Bejövő és kimenő számlák ellenőrzése, számlázás előkészítése, a vonatkozó szerződések, teljesítésigazolások szerint

·         Költséghely és költségviselő struktúra karbantartása, a kontírozás kiegészítése a vonatkozó kódokkal.

Elvárásaink:

·         Felsőfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi) végzettség

·         Legalább 2-3 éves kontrolling tapasztalat,

·         Magas szintű számítógépes ismeretek: BI, táblázatkezelő, adatbázis kezelő

·         Precíz, felelős munkavégzés, terhelhetőség

·         Analitikus gondolkodás

·         Mérlegképes könyvelői képesítés előnyt jelent.

Ideális jelölt személyes jellemzői:

·         Csapatszellem

·         Rugalmasság

·         Kiváló kommunikációs készség

·         Dinamizmus, kitartó munkavégzés

Amit kínálunk:

·         Kihívást jelentő szakmai feladatok

·         Nagyvállalati környezetben történő munkavégzés

·         Dinamikusan fejlődő üzletág, jó hangulatú csapat

·         emberközpontú vezetés

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Per saperne di più