Descrizione dell’offerta di lavoro

LTV aicina darbā komunikācijas speciālistu/-i.

Galvenie pienākumi:

  • Līdzdarboties LTV satura un korporatīvās komunikācijas stratēģiju veidošanā un īstenošanā.
  • Nodrošināt LTV satura un korporatīvās komunikācijas aktivitāšu plānošanu, īstenošanu un uzraudzību, sadarbojoties ar iekšējiem un ārējiem satura producentiem, veidojot un uzturot attiecības ar medijiem, nodrošinot kvalitatīvas, precīzas un operatīvas informācijas komunicēšanu publiskajā telpā, kā arī plānojot un veidojot publikācijas dažādām platformām, piem., sabiedrisko mediju portālam LSM.lv.
  • Uzraudzīt LTV interneta mājas lapas satura aktualitāti un attīstību.
  • Plānot un īstenot iekšējās komunikācijas aktivitātes, nodrošināt atbalstu LTV darbinieku informēšanā par LTV darbību, vadības lēmumiem, mērķiem, plāniem (iekšējās vēstis, informatīvi materiāli LTV telpās u.c.).
  • Piedalīties uzņēmuma iekšējo un ārējo pasākumu organizēšanā.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz cv@ltv.lv līdz 12.10.2023.

Requisiti professionali

Prasības:

  • Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība humanitārajās vai sociālajās zinātnēs.
  • Vismaz divu gadu pieredze sabiedrisko attiecību jomā.
  • Mediju vides pārzināšana, izpratne par sabiedrisko mediju darbu un mērķiem.
  • Interese par tekstuālo materiālu radīšanu dažādās formās un par dažādām tēmām.
  • Sabiedrisko attiecību instrumentu pārzināšana, t.sk. iekšējās komunikācijas, integrēto komunikācijas projektu, mediju attiecību un digitālās komunikācijas jomā.
  • Teicamas komunikācijas prasmes, radošums, iniciatīva, spēja uzņemties atbildību par paveikto, prasme organizēt savu laiku un darbu tā, lai tiktu ievēroti termiņi, sadarbības prasmes un stresa noturība.
  • Izcilas latviešu un labas angļu valodas zināšanas.
Vantaggi

Piedāvājam:

  • Dinamisku, interesantu un radošu darbu, komunicējot par LTV daudzpusīgo un kvalitatīvo saturu, kā arī sabiedriskā medija vērtībām, sasniegumiem un izaicinājumiem.
  • Darbu radošā, profesionālā un uz sabiedriskā labuma vērtībām orientētā komandā.
  • Atalgojumu 1400 EUR (bruto), veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.
  • Iespēju mācīties un profesionāli pilnveidoties.
Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Durata dell'esperienza lavorativa:
Up to 2 years
Competenze linguistiche:
  • Latvian
  • Fluent
  • English
  • Good
Fascia salariale (Mensile):
1400 - 1400 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Latvian Television is the public media, which is present in all events of importance to the society. Our goal is to educate, inform, entertain and promote societal growth and creativity. Our team creates reliable, up-to-date and high-quality content for the people of Latvia and their relatives all over the world, and we are looking for new team members - because we know that young specialists and… Per saperne di più