Descrizione dell’offerta di lavoro

Budapest XI. kerületi parkfenntartási cégbe keresünk szakképzett és tapasztalt kertész kollégát.

Olyanok jelentkezését várjuk, akik:

-Rendelkeznek minimum 2 év szakmai tapasztalattal

-Szakirányú végzettséggel rendelkeznek

-Ismerik a növényvédőszereket és azok alkalmazását

-Gyakorlottak benzinmotoros gépek kezelésében

-Jó növényismerettel rendelkeznek

-Önnálló munkavégzésre és problémamegoldásra képes

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatások

- Modern géppark

- Fejlődési lehetőség

- Önálló felelősség kör

- Nyugodt munkakörülmények

Fényképes önéletrajzokat várunk az ujbudaiallasok@gmail.com email-címünkre, KERTÉSZ-PARKFENNTARTÁS jeligével.

Dettagli dell’impiego
Work experience:
Work experience is required
Durata dell'esperienza lavorativa:
Up to 2 years
Fascia salariale:
Date of expiry:
Link for more information:

Informazioni sull’azienda

Társaságunk az ÚJBUDA PRIZMA Szociális Fejlesztési és Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Kft. 2002. januárjában alakult meg, folytatva és kibővítve a több mint negyven éven át működő XI. kerületi Szociális Foglalkoztató tevékenységét. Az átalakulás célja a megváltozott munkaképességű, egészségkárosodott, illetve fogyatékkal élő személyek komplex foglalkozási rehabilitációja, amelynek során a… Per saperne di più