Descrizione dell’offerta di lavoro

PRACODAWCA

Nazwa pracodawcy do wiadomości doradcy EURES z Niemiec

Dane osoby wskazanej do kontaktu: Pani Ramm, pracownik Federalnej Agencji Pracy w Cottbus, opiekun pracodawcy nr tel. +49 355 619 22 22, adres email: cottbus.arbeitgeber@arbeitsagentur.de

Restauracja w pobliżu miasta Cottbus

lokalizacja: Teichland, Brandenburgia

OPIS STANOWISKA / ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Obsługa gości na tarasie letnim (samoobsługa), w tym sprzedaż potraw oraz lodów, przygotowywanie napojów, koktajli, serwowanie kawy, obsługa kasy fiskalnej

WYMAGANIA

Wykształcenie zawodowe jako kelner

Doświadczenie zawodowe min. 2 letnie niezbędne

Język niemiecki na poziomie dobrym (B2) w mowie i piśmie

Uprawnienienia/dyplomy: prawo jazdy kat. B, samochód niezbędny ze względu na dotarcie do miejsca pracy

Inne istotne wymagania: miła aparycja, sumienność, dokładność, aktualne badania sanepidu

WYNAGRODZENIE I WARUNKI ZATRUDNIENIA

Wysokość pensji brutto: 1000 euro miesięcznie  plus dodatki; premie do uzgodnienia z pracodawcą

Dodatkowe świadczenia: dodatki za pracę w dni wolne i święta

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: niepełny etat (istnieje możliwość zatrudnienia na pełen etat)

Czas trwania  umowy: umowa na czas nieokreślony

Liczba godzin tygodniowo: 30

Zmiana i praca w dni wolne: praca od niedzieli od 11.00 do 19.00 (przy zachowaniu 5-dniowego tygodnia pracy)

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKU

CV tylko z języku niemieckim z dokumentem potwierdzającym wykształcenie lub doświadczenie należy przesłać do Asystenta EURES w WUP w Zielonej Górze z nr ref. oferty - 10000-1108127509-S na adres email: a.uberman@wup.zgora.pl

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

EURES services are fully integrated with the services provided by the Polish labour offices and cover as follows:advisory and support to job seekers in finding relevant job and to the employers in recruiting the employees of the requested professional skills;informing on living and working conditions and situation on the European labour markets, considering existing labour shortages and surpluses… Per saperne di più