Descrizione dell’offerta di lavoro

PRACODAWCA

XTRAS FORWARD THINKING GmbH & Co. KG

Untermarkt 23, 02826 Gorlitz, Neibe, Saksonia, Niemcy

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft Dynamics NAV. Nasze główne kompetencje to produkcja nowoczesnych, zorientowanych na proces rozwiązań informatycznych dla międzynarodowych firm logistycznych. Szczególny nacisk kładziemy na użyteczność i efektywność. Nasze usługi konsultingowe biorą pod uwagę indywidualne potrzeby naszych klientów, które konsekwentnie wdrażamy poprzez nasz rozwój. U nas możesz spodziewać się ekscytujących prac w przyjaznym i doświadczonym zespole, wolności twórczej oraz współpracy z wykwalifikowanymi specjalistami.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW

Poziom wykształcenia: wyższe; studia lub studium na kierunku informatyka, ukończone lub w trakcie trwania

Doświadczenie zawodowe mile widziane

Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie dobrym

Uprawnienia/dyplomy: świadectwo potwierdzające wykształcenie, ew. świadectwa pracy

Inne istotne wymagania: znajomość Microsoft Dynamics NAV, entuzjastyczna i aktywna osobowość, otwartość w kontaktach z klientami, umijętność pracy w zespole, komunikatywność

WYNAGRODZENIE I WARUNKI ZATRUDNIENIA

Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 25 000 euro rocznie

Dodatkowe świadczenia: pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz przy załatwianiu wszelkich spraw urzędowych

Umowa o pracę na pełen etat na czas nieokreślony

Liczba godzin tygodniowo: 40

Inne informacje: wysokość pensji brutto od 25 000 do 35 000 euro rodznie. Grafiki pracy do ustalenia z pracodawcą

SPOSÓB SKŁADANIA APLIKACJI

Wymagane dokumenty: CV oraz świadectwa (jeśli są) w języku niemieckim  należy przesłać drogą elektroniczną do pracodawcy na adres e-mail: suchomska@xtras-log.de (w tytule maila proszę wpisać Junior Entwickler fur Microsoft Dynamics NAV)

Wstępna rekrutacja odbywa się przez telefon, następnie wybrani kandydaci zapraszani są na rozmowę do biura w Gorlitz.

Dettagli dell’impiego
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

EURES services are fully integrated with the services provided by the Polish labour offices and cover as follows:advisory and support to job seekers in finding relevant job and to the employers in recruiting the employees of the requested professional skills;informing on living and working conditions and situation on the European labour markets, considering existing labour shortages and surpluses… Per saperne di più