Descrizione dell’offerta di lavoro

SIA "SMARTLYNX AIRLINES"

aicina darbā

JAUNĀKO TEHNISKĀS DOKUMENTĀCIJAS SPECIĀLISTU

(Junior Technical Records Specialist)

Pienākumi:

  • Gaisa kuģa tehnisko ierakstu cieto un mīksto kopiju uzturēšana;
  • Nodrošināt pareizu gaisa kuģa izmantošanu un ziņojuma ģenerēšanu;
  • Tehniskā arhīva uzturēšana;
  • Kontrolēt ierakstu apjomu;
  • Pārvaldīt gaisa kuģu lidojumderīguma vēsturisko ierakstu un nesen izpildīto darba pasūtījumu glabāšanu norādītajās arhīva telpās;
  • Atjaunināt informāciju uzņēmuma datubāzē atbilstoši atbildības jomai;
  • Pārskatīt un glabāt tehniskajā arhīvā oriģinālos dokumentus no tehniskās apkopes līniju stacijām atbilstoši EASA prasībām;
  • Pārskatīt papīra JTL lapas un ETL sistēmas datus, lai pārliecinātos, ka tie ir aizpildīti;
  • Sagatavot ikmēneša izlietojuma atskaites;
  • Atjaunināt gaisa kuģa OCCM statusu OASES;
  • Palīdzēt vecākā ierakstu speciālista pienākumos.

Kontaktinformācija: cv@smartlynx.aero

Requisiti professionali

Pasības:

  • Parādīt kompetenci, pierādīt pietiekamas zināšanas, lai tehniskās apkopes prasības interpretētu apkopes uzdevumos;
  • Labas zināšanas par EASA noteikumiem un noteikumiem 145. daļa un M daļa;
  • Labas angļu valodas zināšanas;
  • Labas zināšanas un pieredze darbā ar datorprogrammām un datoru datu un informācijas apstrādē.
Dettagli dell’impiego
Settore:
Campo d’occupazione:
Esperienza lavorativa:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Latvian
  • Good
  • English
  • Very good
Fascia salariale (Mensile):
1700 - 1900 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

About organisation

MISIJA - NVA sadarbībā ar darba devējiem un sadarbības partneriem sekmē iekļaujošu un ilgtspējīgu nodarbinātībuVīzija - NVA ir vadošā iestāde personāla piesaistēVērtības - Sadarbība, Profesionalitāte, Efektivitāte, Atbildība Pakalpojumi darba devējiem: Vakanču reģistrešana un personāla atlaseVajadzīgo speciālistu apmācībasValsts atbalsts nodarbinātībaiPakalpojumi darba meklētājiem:&nbsp… Per saperne di più

Loading...