Descrizione dell’offerta di lavoro

SIA "SMARTLYNX AIRLINES"

JAUNĀKAIS TEHNISKĀS DOKUMENTĀCIJAS SPECIĀLISTS

(Junior Technical Records Specialist)

Pasības:

  • Parādīt kompetenci, pierādīt pietiekamas zināšanas, lai tehniskās apkopes prasības interpretētu apkopes uzdevumos;
  • Labas zināšanas par EASA noteikumiem un noteikumiem 145. daļa un M daļa;
  • Labas angļu valodas zināšanas;
  • Labas zināšanas un pieredze darbā ar datorprogrammām un datoru datu un informācijas apstrādē.

Pienākumi:

  • Gaisa kuģa tehnisko ierakstu cieto un mīksto kopiju uzturēšana;
  • Nodrošināt pareizu gaisa kuģa izmantošanu un ziņojuma ģenerēšanu;

  • Tehniskā arhīva uzturēšana;

  • Kontrolēt ierakstu apjomu;

  • Pārvaldīt gaisa kuģu lidojumderīguma vēsturisko ierakstu un nesen izpildīto darba pasūtījumu glabāšanu norādītajās arhīva telpās;

  • Atjaunināt informāciju uzņēmuma datubāzē atbilstoši atbildības jomai;

  • Pārskatīt un glabāt tehniskajā arhīvā oriģinālos dokumentus no tehniskās apkopes līniju stacijām atbilstoši EASA prasībām;

  • Pārskatīt papīra JTL lapas un ETL sistēmas datus, lai pārliecinātos, ka tie ir aizpildīti;

  • Sagatavot ikmēneša izlietojuma atskaites;

  • Atjaunināt gaisa kuģa OCCM statusu OASES;

  • Palīdzēt vecākā ierakstu speciālista pienākumos.

Kontaktinformācija: cv@smartlynx.aero

Requisiti professionali

Pasības:

Dettagli dell’impiego
Settore:
Campo d’occupazione:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • English
  • Good
Fascia salariale (Mensile):
1500 - 1700 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Per saperne di più