Descrizione dell’offerta di lavoro

A Swiss Post Solutions GmbH Magyarországi Fióktelepe Rábahídvégre keres munkatársat az alábbiak szerint:

                                    IT támogató munkatárs

Az ideális jelölt legalább középfokú végzettséggel és minimum középszintű nyelvtudással rendelkezik. Pályakezdő munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Elvárások:

  • IT végzettség (nem elvárás a felsőfok)
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • Hajlandóság virtuális csoportban való munkavégzésre

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, juttatási csomag, illetve bejárási támogatás, céges buszjárat
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat
  • Folyamatos képzési, fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzésről:

  • Helye: Rábahídvég
  • Egy műszakos munkarend: 08:00-16:30
Dettagli dell’impiego
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • English
  • Very good
  • German
  • Very good
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Stabil nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik, képes átfogó megoldásokat tervezni és megvalósítani, valamint tanácsokkal segíteni ügyfeleit a Business Process Services olyan kulcsfontosságú területein, mint a helymeghatározási stratégia… Per saperne di più