Descrizione dell’offerta di lavoro

XI. kerületi cég asszisztenst keres:

Feladatok:

Készpénzes számlák kiállítása; hatékonysági elemzések készítése; ¼ éves leltárak készítése/koordinálása; anyagleltár folyamatos vezetésének ellenőrzése, elemzése; szerződéses állomány alapján a teljesítések nyomon követése; nyitott egyenlegek nyomon követése; fizetési felszólítások / meghagyások előkészítése; releváns jogszabály módosítások figyelése; szabályzatok aktualitásának nyomonkövetése, szükséges módosítási javaslatok előkészítése.

Elvárások:

Gazdasági - Pénzügyi felsőfokú végzettség esetén lehet pályakezdő; közgazdasági szakközépiskola vagy érettségi + szakirányú OKJ-s tanfolyam esetén min. 3 éves szakmai gyakorlat.

Amit kínálunk: inspiráló, kreativitásra ösztönző munkakörnyezet; folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, "Gazdasági asszisztens" tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen lehet.

Dettagli dell’impiego
Work experience:
Work experience is required
Durata dell'esperienza lavorativa:
Up to 2 years
Fascia salariale:
Date of expiry:
Link for more information:

Informazioni sull’azienda

Társaságunk az ÚJBUDA PRIZMA Szociális Fejlesztési és Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Kft. 2002. januárjában alakult meg, folytatva és kibővítve a több mint negyven éven át működő XI. kerületi Szociális Foglalkoztató tevékenységét. Az átalakulás célja a megváltozott munkaképességű, egészségkárosodott, illetve fogyatékkal élő személyek komplex foglalkozási rehabilitációja, amelynek során a… Per saperne di più