Descrizione dell’offerta di lavoro

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Kelet-Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzleti megoldások és szolgáltatások területén végzik.

A KÉSZ Consulting Kft. a vállalatcsoport tagvállalatainak nyújt számviteli, pénzügyi, informatikai, kommunikációs és humán szolgáltatásokat. Célunk, hogy az általunk nyújtott minőségi üzleti szolgáltatások lehetővé tegyék partnereink számára, hogy teljes figyelmükkel fő tevékenységük felé fordulhassanak.

Az új kollégákat

GAZDASÁGI ADMINISZTRÁTOR

 munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni.

Munkavégzés helye: Budapest

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

·     Szerződések nyilvántartása, ellenőrzése

·     Beérkező számlák rögzítése elektronikus rendszerben, jóváhagyás előtti formai és tartalmi ellenőrzés

·     Utalási listák elkészítése

·     Számlázás és a hozzá kapcsolódó dokumentáció elkészítése

Elvárások:

• Középfokú számviteli végzettség

• Precizitás, önállóság, megbízhatóság

• Monotonitás tűrés, terhelhetőség

• Magas szintű, gyakorlott számítógépes ismeretek, különösen MS Excel

• Jó kommunikációs készség

• 1-2 éves szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk:

• Nagyvállalati környezetben történő munkavégzés

• Folyamatos fejlődési lehetőség, kihívást jelentő feladatok

• Komplex juttatási csomag

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával és a fizetési igénye megjelölésével!

Dettagli dell’impiego
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Per saperne di più