Descrizione dell’offerta di lavoro

A(z) ASG GÉPGYÁRTÓ KFT. Gépészmérnök munkatársat keres tatabányai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.17 - , állásegyeztetés helye és módja: ., Személyesen, telefonon vagy emailben. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Gépészmérnök;Gépész üzemmérnök, ;Juttatások:Cafetéria, Szükség esetén szállást biztosítanak., Speciális követelmények:Szakirányú végzettség

Dettagli dell’impiego
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

The COVID-19 pandemic interrupted the strong economic growth performance in 2016-19, which entailed large increases in employment and real incomes, and the lowest unemployment rate in thirty years. The swift vaccination rollout allows a faster recovery from the pandemic from mid-2021 onwards In August 2022, the average number of employed persons aged 15–74 years was 4&nbsp… Per saperne di più