Descrizione dell’offerta di lavoro

PRACODAWCA

Agencja Pracy Tymczasowej

Real Interim / Axintor

Ondernemingenstraat 9, 8630 Veurne, Belgia

adres e-mail: info@axintor.be

Agencja działająca na terenie Belgii.

OPIS STANOWISKA PRACY

Sortowanie i filetowanie ryb, segregowanie ryb według zamówienia i sposobu pakowania do transportu, przechowywanie towarów w chłodnym pomieszczeniu,  utrzymywanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami sanepidu i bhp.

WYMAGANIA

Doświadczenie zawodowe min. 5 lat

Znajomość języków: angielski lub francuski poziom dobry

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

WYNAGRODZENIE I WARUNKI ZATRUDNIENIA

Wysokość pensji brutto 12,17 euro na godzinę

Premie: premia wakacyjna wypłacana w czerwcu

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Czas trwania umowy: na czas nieokreślony

Liczba godzin tygodniowo: 38

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKU

CV w języku angielskim z dopiskiem "fish filletnig axintor" prosimy przesyłać do pracodawcy na ades e-mail

evi@axintor.be i do wiadomości doradcy EURES w Belgii na adres annelies.thomas@vdab.be

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

EURES services are fully integrated with the services provided by the Polish labour offices and cover as follows:advisory and support to job seekers in finding relevant job and to the employers in recruiting the employees of the requested professional skills;informing on living and working conditions and situation on the European labour markets, considering existing labour shortages and surpluses… Per saperne di più