Descrizione dell’offerta di lavoro

FELADATOK:

  • Inszeminálás, szükség esetén annak betanítása
  • Állatok megfelelő kondícióban tartása, szelekció végrehajtása
  • Süldőtenyésztés menedzselése
  • Tenyésztési folyamatok irányítása, riportolás a sertéságazatvezetőnek
  • 10-15 fős csapat vezetése
  • Higiéniai és állatjóléti előírások betartásának felügyelete
  • Együttműködés a fiaztató istálló vezetőivel
  • A termeléshez szükséges inputanyagok készletezése
  • Az adminisztrációs adatok összegyűjtése és továbbítása az állattenyésztési adminisztrátornak

AMIT SZERETNÉNK KÉRNI:

  • Állattartásban szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvismeret

ELŐNYT JELENT:

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • További nyelvismeret

AMIT VÁLLALATUNK NYÚJT:

  • Fiatal csapat
  • Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Szolgálati lakás
  • Kiváló munkakörülmények
  • Szakmai kihívások
  • Folyamatos képzés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Iharosberény, Pádpuszta
Dettagli dell’impiego
Work experience:
Work experience is required
Durata dell'esperienza lavorativa:
Up to 2 years
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

A Claessens Group története 1995-ben kezdődött a Dél-Somogyi Állami Gazdaság utódcégének megvásárlásával. A Claessens családban korábban is hagyománynak számított a gazdálkodás, amely tevékenységet hazánkban is folytatva, létrehozták Somogy megye legnagyobb állattartó vállalatát. A közel 200 főt foglalkoztató cégcsoport mára Nagyatád és környéke egyik legjelentősebb munkaadója. A… Per saperne di più