Descrizione dell’offerta di lavoro

G4S Latvia ir vadošais drošības pakalpojumu sniedzējs Latvijā ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi. Saviem klientiem uzņēmums sniedz labāko servisu nozarē, inovatīvus risinājumus un izcilu pakalpojumu kvalitāti. Darbiniekiem G4S ir vieta, kur veidot karjeru, ilgtspējīgu attīstību un saņemt vērtīgu sava snieguma novērtējumu.

Aicinām komandā DATU SISTĒMU ADMINISTRATORU

TEV UZTICĒSIM:

  • Veikt inkasācijas maršrutu plānošanu, uzraudzīt kopējo loģistiku
  • Apkopot un analizēt informāciju par bankomātu darbības stāvokli
  • Plānot regulāru bankomātu apkalpošanu un kontrolēt izpildi
  • Nodrošināt kvalitatīvu un savlaicīgu informācijas apriti (gan iekšēju, gan ārēju)

PRASĪBAS KANDIDĀTIEM:

  • Datorprasmes pieredzējuša lietotāja līmenī (MS Office, Excel)
  • Vēlama pieredze veicot darba pienākumus, kas saistīti ar datu analīzi un administrēšanu
  • Vēlama augstākā izglītība
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas

TEV PIEDĀVĀJAM:

  • Darbu maiņās (07:00- 16:00 un 12:00-21:00)
  • Profesionālu apmācību un izaugsmes iespējas
  • Darbu stabilā starptautiskā kompānijā
  • Atalgojumu sākot no 1150 EUR/mēn bruto un sociālās garantijas
Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is required
Durata dell'esperienza lavorativa:
Up to 1 year
Competenze linguistiche:
  • English
  • Basic
  • Latvian
  • Good
  • Russian
  • Good
Fascia salariale:
Date of expiry:
Link for more information:

Informazioni sull’azienda

G4S ir lielākā starptautiskā drošības pakalpojumu kompānija pasaulē un vadošā drošības kompānija Latvijā. G4S rūpējas par miljoniem cilvēku visā pasaulē un palīdz radīt drošāku un labāku vidi, kurā mēs strādājam un dzīvojam. G4S Latvia rūpējas, lai uzņēmumā strādātu labākie un uzņēmums pilnveido darbinieku kompetences, ieguldot gan jauno apsardzes darbinieku apmācībās… Per saperne di più