Descrizione dell’offerta di lavoro

Olyan helyet keresel, ahol lebilincselő kalandokban lesz részed? Szeretnél fejlődni és a legjobbat kihozni magadból? Nyitott személyiségnek tartod magad? Légy tagja egy különleges és egyedülálló környezetnek, ahol használhatod a nyelvtudásod, támogató és lelkes csapat vár. Ez a hely nem más, mint a nyüzsgéssel és kihívásokkal teli Repülőtér világa. Légy a kirakós hiányzó darabja! Pályakezdőként is jelentkezz bátran!

 Milyen feladatok várnak rád?

  • Repülőgépbe történő beszállás előtt az utasok okmányainak ellenőrzése, adataik rögzítése
  • Utasok tájékoztatása
  • Poggyászok kezelése
  • Beszállókártyák kiállítása és beszállás előtt visszaellenőrzése a tranzitváróban

Mi az ami a munkakör betöltéséhez szükséges?

  • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Büntetlen előélet

Mi az amivel növelheted a pályázatod sikerességét?

  • További idegennyelv ismerete
  • Képes legyél udvariasan kezelni a felmerülő problémákat

Mindezekért mit biztosítunk számodra?

  • Kiszámítható havi bért + pótlékok
  • Egyedülálló különleges nemzetközi munkakörnyezetet
  • Karrierfejlődés lehetőséget
  • Teljes vagy részmunkaidős bejelentett munkaviszonyt
  • Profi szervezeti háttérrel rendelkező, összetartó, fiatalos és támogató csapatot
  • Folyamatos képzési programokat
  • Hosszútávú tervezhetőséget, kiszámíthatóságot
  • Megújult formaruhát

Küld el most az önéletrajzod, tartozz te is közénk!

E-mail: allas@aidehungary.hu

Telefon: +36 20 421 4933

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • English
  • Good
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Az AIDe-Hungary Kft., illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon. Cégünk olyan iparágban, mint a légiközlekedés vetette meg alapjait, speciális légiközlekedési ismeretekkel rendelkezünk, ismerjük az iparág sajátosságit, munkaköröket, és az ehhez szükséges munkavállalókkal szembeni elvárásokat. A mai napig is ezen a területen specialistának számítunk. … Per saperne di più