Descrizione dell’offerta di lavoro

PRACODAWCA

Topform Mossenbock GmbH

Schallerbacher Strasse 51, 4702 Wallern, Austria

adres e-mail: a.salm@topform.at

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Odrestaurowywanie starych, zabytkowych aut "oldtimer", retro aut.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW

Poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe jako blacharz samochodowy

Doświadczenie zawodowe mile widziane

Znajomość języków: niemiecki poziom dobry

Uprawnienia: świadectwo czeladnicze oraz świadectwa pracy z ostatnich miejsc pracy

Umiejętności: umiejętność pracy w grupie., elastyczność, pracowitość

WYNAGRODZENIE I WARUNKI ZATRUDNIENIA

Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 1738 euro miesięcznie

Wynagrodzenie netto: 1268 euro miesięcznie

Dodatkowe świadczenia: Premie świąteczne i dodatki urlopowe, dodatkowe świadczenia w przypadku wyjazdów służbowych poza główną siedzibę firmy; zakwaterowanie pracodawca zapewnia na własny koszt

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełen etat

SPOSÓB SKŁADANIA APLIKACJI

CV w języku niemieckim prosimy przesyłać do pracodawcy na adres e-mail: a.salm@toform.at

Dettagli dell’impiego
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

EURES services are fully integrated with the services provided by the Polish labour offices and cover as follows:advisory and support to job seekers in finding relevant job and to the employers in recruiting the employees of the requested professional skills;informing on living and working conditions and situation on the European labour markets, considering existing labour shortages and surpluses… Per saperne di più