Descrizione dell’offerta di lavoro

Betanított munkás Munkahely: Halásztelek

Feladatok

· Műanyagipari termékek gyártása, összeszerelése · Gyártás minőségi, mennyiségi ellenőrzése

Elvárások

· Általános iskolai végzettség · Éles látás · Megbízható, pontos munkavégzés

Előnyök

· Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Partnercégünk egy amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat. Többek között termékeit a BMW, Volvo, Ford, Volkswagen autókban használják fel.

Amit kínálunk

  • Bejelentett bér
  • Két műszakos munkarend
  • Korrekt, rugalmas vezetőség
  • Segítőkész kollégák
  • Azonnali munkakezdés
  • Alapbéren felüli juttatások: műszakpótlék, feladatbónusz, mozgóbér, jelenléti bónusz
Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Hungarian
  • Very good
Fascia salariale:
Date of expiry:
Link for more information:

Informazioni sull’azienda

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Per saperne di più