Descrizione dell’offerta di lavoro

Munkatársakat keresünk budapesti irodánkba a következő munkakörbeBanki ügyfélkapcsolati szakértő.

Így telne velünk egy napod:

Mikor megérkezel szuper irodánkba, iszol egy finom kávét és mosolyogva indítod a napod. Elmondhatod, hogy neked vannak a legjobb munkatársaid. A vezetőd támogat és folyamatosan elismeri munkádat. Napközben bejövő hívásokat kezelsz, az ügyfelek kérdéseire Te adod a megoldást emellett back office feladatokat látsz el, melyhez minden segítséget megkapsz.

Oktatásokon, fejlesztéseken, képzéseken veszel részt a folyamatos szakmai fejlődésed érdekében. Tervezheted a karriered, melyben vezetőid támogatnak. Óránként 10 perc szünetet biztosítunk, amikor pedig jöhet egy kis beszélgetés a jó kedélyű kollégákkal.

Szívesen dolgoznánk veled, ha:

  • szeretsz mosolyogva bejárni a munkahelyedre
  • fontos számodra a megbecsülés és elismerés
  • támogató és szakmai vezetésre vágysz
  • igazi segítő közegben szeretnél dolgozni
  • motivál a fejlődési lehetőség
  • fontos számodra a szakmai ismeretek folyamatos bővítése

Amit kínálunk:

  • fiatalos és összetartó csapat
  • hosszú távú, stabil munkahely piacvezető cégnél
  • rugalmas munkaidő-beosztás
  • a munkád minőségi elismerése
  • kiemelkedhetsz és vezetővé válhatsz
  • fix havi alapbéred mellé teljesítmény prémium és egyéb juttatások (utazási támogatás, dolgozói csomag, egyénre szabott támogatási rendszer, cafeteria, minőségdíj, cég specifikus kedvezmények)
  • fix, előre tervezhető időbeosztás, valóban napi 8 órában (munkaközi szünet része a munkaidőnek)

Elvárásaink:

  • érettségi
  • jó kommunikációs készség
  • gyors tanulási készség

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor küld el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: karrier@smart-jobs.hu

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

A Smart Jobs Kft. azért jött létre, hogy a változó munkaerő-piaci helyzetekre minimális határidővel a leghatékonyabb megoldást nyújtsa ügyfelei részére. Számunkra fontos, mind a partnerek, mind az álláskeresők elégedettsége, hisz e két szereplő találkozása és együttműködése jelentősen hozzájárul a vállalatok sikeréhez. Smart Jobs was founded to provide the most efficient solution to our… Per saperne di più