Descrizione dell’offerta di lavoro

Ventspils brīvostas pārvalde (Reģ. Nr. 90000284085) aicina pieteikties

būvinženiera amatā  no 01.01.2024. (uz nenoteiktu laiku).

Pamata pienākumi:

  • organizēt un uzraudzīt brīvostas pārvaldes valdījumā / īpašumā esošo ēku un ēku inženiersistēmu ekspluatācijas darbus;
  • uzraudzīt ēku darbības nepārtrauktību;
  • kontrolēt un uzraudzīt ēku un ēku inženiersistēmu būvniecības vai ieceres īstenošanas darbus un projektēšanu, būvprojekta risinājumu pārbaudi un saskaņošanu;
  • organizēt un uzraudzīt līgumsaistību un tehnisko darbu izpildi;
  • veikt tehnisko noteikumu izstrādi un izsniegšanu, projektu izskatīšanu un saskaņošanu, objekta pieņemšanu un atzinumu par veiktajiem darbiem izsniegšanu būvniecības informācijas sistēmā;
  • organizēt un uzraudzīt līgumsaistību saskaņošanu un tehnisko darbu izpildi,
  • dažāda veida dokumentu – ziņojumu, lēmumu, iepirkumu, atskaišu, u.c. gatavošana;

Prasības:

  • augstākā izglītība būvniecībā – būvinženiera kvalifikācija;
  • valsts valodas prasmes līmenis un pakāpe (C1);
  • informācijas un komunikācijas tehnoloģiju zināšanas, lai veiktu amata pienākumus;
  • vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Prasmes:

  • augsta atbildības sajūta un precizitāte darbā;
  • komunikācija veiksmīgai sadarbībai;
  • patstāvīgi un atbildīgi organizēt savu darbu;
  • noteikt prioritātes;
  • novērtēt situāciju un atbilstoši tai profesionāli rīkoties;
  • spēja iedziļināties un izprast dažādas problēmsituācijas;
  • apkopot un analizēt informāciju;
  • strādāt komandā.

Piedāvājam:

  • no 2024. gada 1.janvāra stabilu un dinamisku darbu vienā no lielākajām Latvijas ostām;​
  • iespēju sniegt savu pienesumu ostas infrastruktūras darbības pilnveidošanā un modernizēšanā;
  • stabilu atalgojumu (darba alga 2000,- EUR/mēn. pirms nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas.

Pieteikšanās kārtība:

Pieteikumu -  CV latviešu valodā ar tam pievienotiem izglītību apliecinošiem dokumentiem,  lūdzam sūtīt elektroniski līdz 2023.gada 31. oktobrim uz e-pastu: personals@vbp.lv., vai mūsu mājas lapā sadaļā "prakses un karjeras iespējas". Kontakttālrunis saziņai: 63602320.

Informējam, ka pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas, saziņa tiks veikta tikai ar prasībām atbilstošiem pretendentiem.

Ievērībai un informācijai:

Pamatojoties uz Fizisko personu datu apstrādes likuma 25.panta pirmo daļu, informējam, ka:

1) dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlases konkursa norisi;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir Ventspils brīvostas pārvalde, kontaktinformācija: Jāņa iela 19, Ventspils, LV-3601.

3) informāciju par personas datu apstrādi Ventspils brīvostas pārvaldē varat iegūt tīmekļa vietnes https://www.portofventspils.lv/ sadaļā Personas datu apstrāde un aizsardzība

Requisiti professionali

Prasības:

Prasmes:

Dettagli dell’impiego
Settore:
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Latvian
  • Fluent
Fascia salariale (Mensile):
2000 - 2000 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Per saperne di più